Eye of the game

Fixture list


 Matchday 1 - Group stage
12/02/2021Banfield - Racing Club 2‑0
12/02/2021Central Cordoba - Colon 0‑3
12/02/2021Union Santa Fe - Atletico Tucuman 2‑2
13/02/2021Aldosivi - Godoy Cruz 1‑2
13/02/2021Talleres - Patronato de Parana 1‑0
13/02/2021Velez Sarsfield - Newells Old Boys 1‑0
13/02/2021San Lorenzo - Arsenal Sarandi 2‑1
14/02/2021Defensa y Justicia - Huracan 3‑2
14/02/2021Boca Juniors - Gimnasia LP 2‑2
14/02/2021Estudiantes - River Plate 2‑1
15/02/2021Rosario Central - Argentinos Juniors 2‑1
15/02/2021Independiente - Lanus 0‑1
 Matchday 2 - Group stage
19/02/2021Gimnasia LP - Talleres 3‑0
19/02/2021Arsenal Sarandi - Banfield 0‑2
20/02/2021Lanus - Defensa y Justicia 2‑1
20/02/2021Godoy Cruz - Estudiantes 0‑2
20/02/2021Racing Club - Aldosivi 2‑2
20/02/2021River Plate - Rosario Central 3‑0
21/02/2021Argentinos Juniors - Club Atletico Platense 0‑1
21/02/2021Sarmiento - Velez Sarsfield 1‑2
21/02/2021Patronato de Parana - Independiente 0‑1
21/02/2021Newells Old Boys - Boca Juniors 0‑1
22/02/2021Huracan - Union Santa Fe 1‑1
22/02/2021Atletico Tucuman - Central Cordoba 1‑2
22/02/2021Colon - San Lorenzo 2‑0
 Matchday 3 - Group stage
26/02/2021Defensa y Justicia - Patronato de Parana 1‑0
26/02/2021Aldosivi - Arsenal Sarandi 3‑0
26/02/2021Argentinos Juniors - Velez Sarsfield 0‑2
27/02/2021Talleres - Newells Old Boys 2‑2
27/02/2021Banfield - Colon 0‑3
27/02/2021Independiente - Gimnasia LP 1‑0
27/02/2021San Lorenzo - Central Cordoba 0‑4
28/02/2021Club Atletico Platense - River Plate 0‑1
28/02/2021Estudiantes - Racing Club 0‑0
28/02/2021Boca Juniors - Sarmiento 1‑1
01/03/2021Union Santa Fe - Lanus 3‑2
01/03/2021Rosario Central - Godoy Cruz 2‑2
 Matchday 4 - Group stage
05/03/2021Newells Old Boys - Independiente 1‑2
05/03/2021Central Cordoba - Banfield 1‑1
06/03/2021Godoy Cruz - Club Atletico Platense 3‑1
06/03/2021Sarmiento - Talleres 1‑1
06/03/2021Lanus - Atletico Tucuman 2‑1
06/03/2021Colon - Aldosivi 2‑1
06/03/2021San Lorenzo - Huracan 1‑1
07/03/2021Arsenal Sarandi - Estudiantes 0‑5
07/03/2021Gimnasia LP - Defensa y Justicia 1‑1
07/03/2021Patronato de Parana - Union Santa Fe 0‑1
07/03/2021Velez Sarsfield - Boca Juniors 1‑7
08/03/2021Racing Club - Rosario Central 1‑0
08/03/2021River Plate - Argentinos Juniors 0‑1
 Matchday 1 - Group stage
10/03/2021Club Atletico Platense - Sarmiento 1‑1
 Matchday 5 - Group stage
12/03/2021Aldosivi - Central Cordoba 1‑2
12/03/2021Union Santa Fe - Gimnasia LP 1‑1
12/03/2021Huracan - Lanus 0‑0
13/03/2021Club Atletico Platense - Racing Club 0‑2
13/03/2021Talleres - Velez Sarsfield 0‑1
13/03/2021Argentinos Juniors - Godoy Cruz 2‑0
13/03/2021Defensa y Justicia - Newells Old Boys 4‑0
13/03/2021Estudiantes - Colon 0‑2
14/03/2021Boca Juniors - River Plate 1‑1
14/03/2021Banfield - San Lorenzo 0‑0
15/03/2021Rosario Central - Arsenal Sarandi 2‑1
15/03/2021Atletico Tucuman - Patronato de Parana 4‑2
15/03/2021Independiente - Sarmiento 6‑0
 Matchday 6 - Group stage
19/03/2021Newells Old Boys - Union Santa Fe 0‑0
19/03/2021Central Cordoba - Estudiantes 1‑1
20/03/2021Patronato de Parana - Huracan 0‑1
20/03/2021Gimnasia LP - Atletico Tucuman 2‑0
20/03/2021Banfield - Lanus 2‑0
20/03/2021Velez Sarsfield - Independiente 1‑0
20/03/2021Godoy Cruz - River Plate 1‑6
21/03/2021Sarmiento - Defensa y Justicia 3‑1
21/03/2021Colon - Rosario Central 0‑0
21/03/2021San Lorenzo - Aldosivi 1‑2
21/03/2021Boca Juniors - Talleres 1‑2
22/03/2021Arsenal Sarandi - Club Atletico Platense 0‑0
22/03/2021Racing Club - Argentinos Juniors 1‑0
 Matchday 3 - Group stage
24/03/2021Atletico Tucuman - Huracan 1‑1
 Matchday 7 - Group stage
26/03/2021Lanus - Patronato de Parana 4‑2
26/03/2021Union Santa Fe - Sarmiento 0‑0
27/03/2021Club Atletico Platense - Colon 1‑3
27/03/2021Aldosivi - Banfield 1‑1
27/03/2021Argentinos Juniors - Arsenal Sarandi 3‑2
27/03/2021Rosario Central - Central Cordoba 2‑2
28/03/2021Talleres - Godoy Cruz 1‑1
28/03/2021Defensa y Justicia - Velez Sarsfield 1‑1
28/03/2021River Plate - Racing Club 0‑0
28/03/2021Independiente - Boca Juniors 1‑1
29/03/2021Estudiantes - San Lorenzo 0‑2
29/03/2021Huracan - Gimnasia LP 1‑1
29/03/2021Atletico Tucuman - Newells Old Boys 2‑2
 Matchday 8 - Group stage
02/04/2021Patronato de Parana - Aldosivi 2‑0
02/04/2021San Lorenzo - Rosario Central 2‑0
02/04/2021Central Cordoba - Club Atletico Platense 0‑1
03/04/2021Talleres - Independiente 3‑1
03/04/2021Gimnasia LP - Lanus 2‑4
03/04/2021Sarmiento - Atletico Tucuman 1‑2
03/04/2021Boca Juniors - Defensa y Justicia 2‑1
03/04/2021Arsenal Sarandi - River Plate 0‑0
04/04/2021Newells Old Boys - Huracan 2‑2
04/04/2021Colon - Argentinos Juniors 0‑0
04/04/2021Velez Sarsfield - Union Santa Fe 4‑1
04/04/2021Racing Club - Godoy Cruz 2‑4
05/04/2021Banfield - Estudiantes 2‑2
 Matchday 9 - Group stage
09/04/2021Club Atletico Platense - San Lorenzo 2‑4
10/04/2021Estudiantes - Aldosivi 1‑0
10/04/2021Defensa y Justicia - Talleres 2‑2
10/04/2021Racing Club - Independiente 1‑0
11/04/2021Godoy Cruz - Arsenal Sarandi 2‑3
11/04/2021Argentinos Juniors - Central Cordoba 0‑0
11/04/2021Patronato de Parana - Gimnasia LP 4‑1
11/04/2021Rosario Central - Banfield 3‑1
11/04/2021Union Santa Fe - Boca Juniors 1‑0
11/04/2021River Plate - Colon 3‑2
12/04/2021Huracan - Sarmiento 3‑0
12/04/2021Lanus - Newells Old Boys 1‑3
12/04/2021Atletico Tucuman - Velez Sarsfield 2‑0
 Matchday 10 - Group stage
16/04/2021Talleres - Union Santa Fe 3‑0
16/04/2021Aldosivi - Rosario Central 0‑1
16/04/2021Velez Sarsfield - Huracan 2‑0
16/04/2021Central Cordoba - River Plate 0‑5
17/04/2021Sarmiento - Lanus 1‑0
17/04/2021San Lorenzo - Argentinos Juniors 1‑1
17/04/2021Boca Juniors - Atletico Tucuman 3‑1
17/04/2021Newells Old Boys - Patronato de Parana 2‑0
18/04/2021Arsenal Sarandi - Racing Club 2‑1
18/04/2021Estudiantes - Gimnasia LP 0‑0
18/04/2021Independiente - Defensa y Justicia 1‑0
18/04/2021Colon - Godoy Cruz 2‑2
19/04/2021Banfield - Club Atletico Platense 0‑1
 Matchday 11 - Group stage
23/04/2021Godoy Cruz - Central Cordoba 1‑0
24/04/2021Patronato de Parana - Sarmiento 1‑0
24/04/2021Argentinos Juniors - Banfield 1‑1
24/04/2021Huracan - Boca Juniors 0‑2
24/04/2021Union Santa Fe - Independiente 0‑0
25/04/2021Lanus - Velez Sarsfield 1‑2
25/04/2021Defensa y Justicia - Arsenal Sarandi 0‑1
25/04/2021Racing Club - Colon 2‑1
25/04/2021River Plate - San Lorenzo 1‑2
25/04/2021Atletico Tucuman - Talleres 2‑3
25/04/2021Rosario Central - Estudiantes 0‑1
26/04/2021Club Atletico Platense - Aldosivi 0‑2
26/04/2021Gimnasia LP - Newells Old Boys 2‑1
 Matchday 12 - Group stage
30/04/2021Velez Sarsfield - Patronato de Parana 1‑0
30/04/2021Colon - Arsenal Sarandi 2‑0
02/05/2021Boca Juniors - Lanus 1‑0
02/05/2021Defensa y Justicia - Union Santa Fe 0‑1
02/05/2021Independiente - Atletico Tucuman 0‑1
02/05/2021Talleres - Huracan 1‑1
02/05/2021San Lorenzo - Godoy Cruz 1‑0
02/05/2021Banfield - River Plate 1‑0
02/05/2021Aldosivi - Argentinos Juniors 1‑3
02/05/2021Central Cordoba - Racing Club 1‑0
02/05/2021Rosario Central - Newells Old Boys 3‑0
03/05/2021Sarmiento - Gimnasia LP 0‑0
03/05/2021Estudiantes - Club Atletico Platense 2‑0
 Matchday 13 - Group stage
08/05/2021Godoy Cruz - Banfield 0‑1
08/05/2021Gimnasia LP - Velez Sarsfield 0‑5
08/05/2021Atletico Tucuman - Defensa y Justicia 5‑0
08/05/2021Patronato de Parana - Boca Juniors 1‑0
09/05/2021Arsenal Sarandi - Central Cordoba 1‑1
09/05/2021Argentinos Juniors - Estudiantes 2‑0
09/05/2021Racing Club - San Lorenzo 2‑0
09/05/2021Club Atletico Platense - Rosario Central 4‑1
09/05/2021River Plate - Aldosivi 4‑1
09/05/2021Lanus - Talleres 1‑0
09/05/2021Huracan - Independiente 1‑3
09/05/2021Colon - Union Santa Fe 1‑1
09/05/2021Newells Old Boys - Sarmiento 1‑1
 Quarter-final
15/05/2021Estudiantes - Independiente 0‑0 (a.e.t.)
15/05/2021Colon - Talleres 1‑1 (a.e.t.)
16/05/2021Velez Sarsfield - Racing Club 0‑0 (a.e.t.)
16/05/2021Boca Juniors - River Plate 1‑1 (a.e.t.)
 Semi-final
31/05/2021Racing Club - Boca Juniors 0‑0 (a.e.t.)
31/05/2021Independiente - Colon 0‑2
 Final
04/06/2021Colon - Racing Club 3‑0
 Matchday 1 - Group stage
10/02/2022Patronato de Parana - Argentinos Juniors 0‑1
10/02/2022Sarmiento - Atletico Tucuman 1‑0
10/02/2022Newells Old Boys - Defensa y Justicia 1‑0
10/02/2022Central Cordoba - Barracas Central 3‑1
11/02/2022Arsenal Sarandi - Rosario Central 1‑1
11/02/2022Velez Sarsfield - Aldosivi 2‑0
11/02/2022Godoy Cruz - Tigre 1‑1
11/02/2022Banfield - San Lorenzo 0‑0
12/02/2022Huracan - Lanus 1‑0
12/02/2022Union Santa Fe - River Plate 1‑0
12/02/2022Estudiantes - Independiente 2‑1
13/02/2022Racing Club - Gimnasia LP 0‑0
13/02/2022Club Atletico Platense - Talleres 1‑0
13/02/2022Boca Juniors - Colon 1‑1
 Matchday 2 - Group stage
15/02/2022Argentinos Juniors - Newells Old Boys 3‑0
15/02/2022Rosario Central - Velez Sarsfield 1‑0
15/02/2022Independiente - Arsenal Sarandi 1‑0
15/02/2022Lanus - Barracas Central 2‑0
15/02/2022Huracan - Estudiantes 2‑3
16/02/2022Tigre - Central Cordoba 1‑1
16/02/2022Aldosivi - Boca Juniors 1‑2
16/02/2022River Plate - Patronato de Parana 4‑1
17/02/2022Gimnasia LP - San Lorenzo 1‑0
17/02/2022Colon - Godoy Cruz 3‑1
17/02/2022Defensa y Justicia - Racing Club 2‑2
17/02/2022Sarmiento - Banfield 2‑2
17/02/2022Talleres - Union Santa Fe 0‑0
17/02/2022Atletico Tucuman - Club Atletico Platense 2‑2
 Matchday 3 - Group stage
19/02/2022Arsenal Sarandi - Huracan 2‑1
19/02/2022Estudiantes - Lanus 2‑1
19/02/2022Velez Sarsfield - Independiente 0‑0
20/02/2022Club Atletico Platense - Sarmiento 2‑0
20/02/2022Boca Juniors - Rosario Central 2‑1
20/02/2022Newells Old Boys - River Plate 0‑2
21/02/2022Barracas Central - Tigre 0‑2
21/02/2022Banfield - Gimnasia LP 4‑0
21/02/2022Godoy Cruz - Aldosivi 0‑2
21/02/2022San Lorenzo - Defensa y Justicia 3‑4
22/02/2022Patronato de Parana - Talleres 0‑0
22/02/2022Union Santa Fe - Atletico Tucuman 1‑0
22/02/2022Racing Club - Argentinos Juniors 3‑0
22/02/2022Central Cordoba - Colon 0‑2
 Matchday 4 - Group stage
24/02/2022Huracan - Velez Sarsfield 2‑0
25/02/2022Defensa y Justicia - Gimnasia LP 3‑2
25/02/2022Club Atletico Platense - Banfield 0‑1
26/02/2022Rosario Central - Godoy Cruz 1‑2
26/02/2022Colon - Barracas Central 2‑1
26/02/2022Aldosivi - Central Cordoba 0‑0
26/02/2022Independiente - Boca Juniors 2‑2
27/02/2022Estudiantes - Arsenal Sarandi 3‑2
27/02/2022Sarmiento - Union Santa Fe 2‑1
27/02/2022River Plate - Racing Club 2‑2
27/02/2022Argentinos Juniors - San Lorenzo 1‑1
28/02/2022Talleres - Newells Old Boys 1‑2
28/02/2022Lanus - Tigre 0‑0
01/03/2022Atletico Tucuman - Patronato de Parana 1‑0
 Matchday 5 - Group stage
03/03/2022Central Cordoba - Rosario Central 0‑1
04/03/2022Union Santa Fe - Club Atletico Platense 1‑0
04/03/2022Gimnasia LP - Argentinos Juniors 2‑2
04/03/2022Barracas Central - Aldosivi 2‑1
05/03/2022San Lorenzo - River Plate 0‑1
05/03/2022Patronato de Parana - Sarmiento 0‑1
05/03/2022Racing Club - Talleres 1‑0
06/03/2022Banfield - Defensa y Justicia 2‑3
06/03/2022Newells Old Boys - Atletico Tucuman 4‑0
06/03/2022Boca Juniors - Huracan 0‑1
06/03/2022Velez Sarsfield - Estudiantes 1‑1
07/03/2022Godoy Cruz - Independiente 3‑3
07/03/2022Arsenal Sarandi - Lanus 2‑2
07/03/2022Tigre - Colon 1‑0
 Matchday 6 - Group stage
11/03/2022Arsenal Sarandi - Velez Sarsfield 0‑0
11/03/2022Club Atletico Platense - Patronato de Parana 1‑2
12/03/2022Aldosivi - Tigre 1‑0
12/03/2022Huracan - Godoy Cruz 1‑3
12/03/2022Rosario Central - Barracas Central 1‑3
12/03/2022Sarmiento - Newells Old Boys 2‑2
12/03/2022Talleres - San Lorenzo 0‑1
13/03/2022Lanus - Colon 1‑1
13/03/2022Union Santa Fe - Banfield 2‑1
13/03/2022River Plate - Gimnasia LP 4‑0
13/03/2022Estudiantes - Boca Juniors 0‑1
14/03/2022Atletico Tucuman - Racing Club 0‑4
14/03/2022Argentinos Juniors - Defensa y Justicia 0‑1
14/03/2022Independiente - Central Cordoba 1‑1
 Matchday 7 - Group stage
18/03/2022Aldosivi - Patronato de Parana 3‑1
18/03/2022Tigre - Club Atletico Platense 4‑0
18/03/2022Barracas Central - Sarmiento 2‑1
19/03/2022Lanus - Banfield 0‑1
19/03/2022San Lorenzo - Huracan 0‑0
19/03/2022Colon - Union Santa Fe 0‑0
19/03/2022Independiente - Racing Club 1‑2
20/03/2022Rosario Central - Newells Old Boys 0‑1
20/03/2022Gimnasia LP - Estudiantes 1‑1
20/03/2022River Plate - Boca Juniors 0‑1
21/03/2022Defensa y Justicia - Arsenal Sarandi 1‑1
21/03/2022Argentinos Juniors - Velez Sarsfield 1‑0
22/03/2022Atletico Tucuman - Central Cordoba 0‑1
22/03/2022Talleres - Godoy Cruz 2‑1
 Matchday 8 - Group stage
31/03/2022Colon - Aldosivi 1‑3
01/04/2022Gimnasia LP - Talleres 2‑1
01/04/2022Central Cordoba - Huracan 2‑2
01/04/2022Patronato de Parana - Union Santa Fe 2‑1
01/04/2022Banfield - Argentinos Juniors 0‑2
01/04/2022Barracas Central - Independiente 0‑1
02/04/2022Racing Club - Sarmiento 4‑1
02/04/2022Godoy Cruz - Estudiantes 3‑3
02/04/2022Velez Sarsfield - Lanus 3‑1
02/04/2022Defensa y Justicia - River Plate 1‑2
02/04/2022Boca Juniors - Arsenal Sarandi 2‑2
03/04/2022San Lorenzo - Atletico Tucuman 1‑1
03/04/2022Newells Old Boys - Club Atletico Platense 3‑1
03/04/2022Tigre - Rosario Central 2‑0
 Matchday 9 - Group stage
08/04/2022Arsenal Sarandi - Godoy Cruz 3‑3
08/04/2022Atletico Tucuman - Gimnasia LP 1‑2
08/04/2022Rosario Central - Colon 2‑2
08/04/2022Sarmiento - San Lorenzo 2‑1
09/04/2022Union Santa Fe - Newells Old Boys 1‑0
09/04/2022Talleres - Defensa y Justicia 1‑5
09/04/2022Independiente - Tigre 1‑1
09/04/2022Velez Sarsfield - Boca Juniors 0‑0
10/04/2022Estudiantes - Central Cordoba 5‑0
10/04/2022Patronato de Parana - Banfield 0‑1
10/04/2022Club Atletico Platense - Racing Club 0‑1
10/04/2022River Plate - Argentinos Juniors 4‑2
11/04/2022Huracan - Barracas Central 1‑2
11/04/2022Lanus - Aldosivi 1‑2
 Matchday 10 - Group stage
14/04/2022Gimnasia LP - Sarmiento 1‑3
15/04/2022Tigre - Huracan 2‑1
15/04/2022Central Cordoba - Arsenal Sarandi 3‑3
15/04/2022Aldosivi - Rosario Central 1‑0
15/04/2022Newells Old Boys - Patronato de Parana 1‑0
16/04/2022San Lorenzo - Club Atletico Platense 2‑2
16/04/2022Colon - Independiente 2‑2
16/04/2022Barracas Central - Estudiantes 1‑6
16/04/2022Racing Club - Union Santa Fe 1‑0
17/04/2022Godoy Cruz - Velez Sarsfield 0‑0
17/04/2022Defensa y Justicia - Atletico Tucuman 1‑1
17/04/2022Argentinos Juniors - Talleres 2‑1
17/04/2022Boca Juniors - Lanus 1‑1
17/04/2022Banfield - River Plate 1‑2
 Matchday 11 - Group stage
19/04/2022Arsenal Sarandi - Barracas Central 0‑1
19/04/2022Union Santa Fe - San Lorenzo 1‑2
19/04/2022Huracan - Colon 1‑1
19/04/2022Estudiantes - Tigre 2‑1
19/04/2022Club Atletico Platense - Gimnasia LP 0‑3
19/04/2022Independiente - Aldosivi 1‑1
20/04/2022Newells Old Boys - Banfield 1‑0
20/04/2022Patronato de Parana - Racing Club 2‑3
20/04/2022Velez Sarsfield - Central Cordoba 1‑2
20/04/2022Talleres - River Plate 1‑0
20/04/2022Lanus - Rosario Central 3‑1
20/04/2022Boca Juniors - Godoy Cruz 1‑1
21/04/2022Sarmiento - Defensa y Justicia 2‑1
21/04/2022Atletico Tucuman - Argentinos Juniors 2‑4
 Matchday 12 - Group stage
22/04/2022Colon - Estudiantes 2‑2
23/04/2022San Lorenzo - Patronato de Parana 1‑2
23/04/2022Gimnasia LP - Union Santa Fe 1‑0
23/04/2022Rosario Central - Independiente 3‑0
23/04/2022Central Cordoba - Boca Juniors 1‑2
23/04/2022Barracas Central - Velez Sarsfield 1‑1
23/04/2022Banfield - Talleres 3‑1
24/04/2022Racing Club - Newells Old Boys 0‑0
24/04/2022River Plate - Atletico Tucuman 1‑1
24/04/2022Godoy Cruz - Lanus 1‑1
24/04/2022Defensa y Justicia - Club Atletico Platense 1‑1
25/04/2022Tigre - Arsenal Sarandi 0‑0
25/04/2022Aldosivi - Huracan 0‑2
25/04/2022Argentinos Juniors - Sarmiento 0‑0
 Matchday 13 - Group stage
27/04/2022Newells Old Boys - San Lorenzo 1‑2
29/04/2022Estudiantes - Aldosivi 2‑1
29/04/2022Patronato de Parana - Gimnasia LP 0‑6
30/04/2022Atletico Tucuman - Talleres 3‑0
30/04/2022Racing Club - Banfield 1‑1
30/04/2022Velez Sarsfield - Tigre 3‑2
30/04/2022Boca Juniors - Barracas Central 2‑0
30/04/2022Arsenal Sarandi - Colon 2‑0
30/04/2022Sarmiento - River Plate 0‑7
30/04/2022Lanus - Independiente 1‑0
02/05/2022Union Santa Fe - Defensa y Justicia 1‑2
02/05/2022Godoy Cruz - Central Cordoba 1‑0
02/05/2022Club Atletico Platense - Argentinos Juniors 1‑1
02/05/2022Huracan - Rosario Central 2‑1
 Matchday 14 - Group stage
06/05/2022San Lorenzo - Racing Club 1‑1
06/05/2022Barracas Central - Godoy Cruz 3‑1
07/05/2022Aldosivi - Arsenal Sarandi 1‑2
07/05/2022Tigre - Boca Juniors 0‑2
07/05/2022Independiente - Huracan 3‑0
07/05/2022Rosario Central - Estudiantes 3‑1
08/05/2022Gimnasia LP - Newells Old Boys 3‑1
08/05/2022Defensa y Justicia - Patronato de Parana 1‑0
08/05/2022Argentinos Juniors - Union Santa Fe 2‑1
08/05/2022Talleres - Sarmiento 1‑0
08/05/2022River Plate - Club Atletico Platense 2‑1
09/05/2022Colon - Velez Sarsfield 1‑2
09/05/2022Central Cordoba - Lanus 3‑3
09/05/2022Banfield - Atletico Tucuman 1‑1
 Quarter-final
10/05/2022Racing Club - Aldosivi 5‑0
10/05/2022Boca Juniors - Defensa y Justicia 2‑0
11/05/2022Estudiantes - Argentinos Juniors 1‑1 (a.e.t.)
11/05/2022River Plate - Tigre 1‑2
 Semi-final
14/05/2022Boca Juniors - Racing Club 0‑0 (a.e.t.)
15/05/2022Tigre - Argentinos Juniors 1‑1 (a.e.t.)
 Final
22/05/2022Boca Juniors - Tigre 15:00